• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Atsiliepimai


Ačiū labai, kad sugražinote mus i vieną nuostabiausių gyvenimo akimirkų. Video filmas sukėlė daugybę įvairiausių emocijų, džiaugsmo, susijaudinimo, susikaupimo. Jūs sugebėjote parodyti svarbiausius šventės įvykius, sudėlioti visą įvykių eigą labai nuoseklia ir emociška tvarka. Labai ačiū, Jums, Andriau, ir komandai, šauniai padirbėjote. Didelis AČIŪ!!!

Skirmantė ir Mondi


Norečiau dar kartą padėkoti už nuostabų filmą, už Andriaus auksinę kantrybę išklausant visus pageidavimus. Draugai ir giminės Lietuvoje ir užsienyje dabar gali gyvai pamatyti šventę, kuri perteikta ne tik per nuotraukas, bet ir filme. Rekomenduoju visiems įamžinti šventę filmuose, džiaugsitės ne tik dabar bet ir po 10, 20, 30 metų... 

Rima

Esam be galo be galo patenkinti mūsų vestuvių filmu :) Jis nerealus! Pateisinot visus mūsų lūkesčius ir dar juos gerokai pranokot :) Nuoširdus Jums AČIŪ :) Galėčiau žiūrėt ir žiūrėt filmą, jis toks idealus! Viskas savo vietoj, nei per ilgai, nei per trumpai :) O dar muzika... Taip puikiai viskas dera :) Tikrai labai labai AČIŪ :) Džiaugiamės, kad teko pasinaudoti Jūsų paslaugomis :)

Ieva ir Valdas


Neseniai žiūrėjome vestuvių filmą.  Labai patiko visiems, gražiai ir įdomiai padarytas, prisijuokėm nuoširdžiai ;-)) Esame labai patenkinti filmu!!!!!

Dėkojame jums visiems už gerą ir kokybišką darbą ;-)), rezultatu labai patenkinti!!! (jaučiu, kad vidus pilnas gerų emociju: nuo kurių norisi šokti, lėkti, džiaugsmingai rėkti ir pan.). ;-)) Labai džiaugiuosi, kad paprašiau ir sutikai filmuoti mūsų vestuves. Didelis ačiū!!!!!

Inga


Dėkojame už profesionalų, kokybišką darbą ir už fantastiškai sumontuotą filmuką... Super!!!!

Jurgita ir Paulius


Ačiū už nuostabų vestuvinį filmą. Likome labai sužavėti Jūsų darbu!!! Sėkmės tolimesniuose darbuose!!!

Jovita ir Nerijus


Dar kartą ačiū, kad sugrąžinote mus į, atrodo, taip seniai buvusį nuostabų mūsų gyvenimo momentą..... ;))) Net nostalgija apėmė. Taip ilgai ruošėmės, o viskas taip greitai baigėsi! Ech... Mūsų tėvai ir artimieji žiūrėjo filmą su ašarom! Buvo be galo smagu sugrįžti į tą ypatingą dieną! Kiek sutinku draugų, vis dar kalbame apie mūsų vestuves ir nuostabų jų įamžinimą Jūsų dėka ;) ...

Rolanda ir Fabrice


La, Andriau, labai jums ačiū už video. Labai šauniai padirbėjot.

Dar karta ačiū nuo Lauros ir Mark Maxwell


Sveiki, esam sužavėti. Labai gražiai sumontuota. Kiek kartų žiūrėjau, tiek kartų verkiau ir juokiaus :) Ačiū.

Agnė ir Linas


Dėkui už nuostabų video :) Labai šauniai perteikėt vestuvių nuotaiką, juokėmės iki ašarų.

Mindaugas  ir  Lina


Žiūrint Jūsų sukurtą filmą apie mūsų šventę, neatsibosta. Ir abudu norime tuoktis vėl ir vėl.

Jurij ir Tatjana


Noriu dar kartą padėkoti už mūsų filmą. Žavimės mes ir visi visi, kas jį matė. Jis padarytas būtent taip, kaip norėjome, ir net geriau! Su draugų vestuviniais filmais nėra ką ir lygint... Visi mums pavydi :)

Sabina


Svarbiausia mano gyvenimo diena bus man gražiausias prisiminimas ne tik širdy ir atminty, bet ir nepakartojamai profesionaliai nufilmuotoje juostoje. Ačiū tau, Andriau, už nuoširdų darbą. Rekomenduoju visiems!!! :)

Vilma ir Justas


Rašyti savo atsiliepimą

 

Dėmesio!

Didelės nuolaidos užsisakius filmavimo paslaugas ne sezono metu. Plačiau...

Didelės nuolaidos filmavimui be filmo montažo. Plačiau...

Pagerank